Certyfikaty ISSA

Specjalnością naszej firmy jest szeroko pojęte żeglarstwo, dzięki któremu zyskacie państwo możliwość z jednej strony wypłynięcia na szerokie wody i spędzanie wspaniale czasu, a z drugiej zwiększenia swoich kwalifikacji w zakresie kierowania jachtem. Korzystając z wieloletniego doświadczenia oraz ogromnych możliwości, jakie w tym czasie zyskaliśmy, jesteśmy w stanie zaprosić państwa na nasze rejsy szkoleniowe, w trakcie których zdobędziecie niezbędną wiedzę oraz umiejętności, które pozwolą wam zdać egzamin certyfikacyjny ISSA i tym samym zdobyć nowe lub dodatkowe uprawnienia związane z żeglowaniem. Nasza firma jest w stanie spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów, ponieważ dysponujemy nowoczesnymi jachtami, które są doskonale wyposażone, a także zatrudniamy skipperów, którzy przekazują swoją wiedzę w sposób kompleksowy i skuteczny, zapewniając jednocześnie komfort oraz bezpieczeństwo w czasie każdego rejsu.

Zapraszamy na rejsy szkoleniowe ISSA

Nasza oferta skierowana jest do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z żeglarstwem i pragną zdobyć swój pierwszy certyfikat, jak również tych posiadających pewne uprawnienia, jednak chcących je poszerzyć i w związku z tym zyskać nowe możliwości w zakresie kierowania jachtem. Dzięki różnym poziomom macie państwo możliwość znalezienia opcji odpowiedniej dla siebie i zyskania wiedzy, która będzie dla was najbardziej wartościowa. Co oczywiste, nauczamy zarówno w teorii jak i praktyce, ponieważ chcemy, abyście państwo byli kompleksowo przygotowani do rejsów i zdali egzamin ISSA.

Nie tylko rejsy szkoleniowe

Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie nie tylko zapewniać państwu skuteczną naukę, ale również zaprosić w rejsy wypoczynkowe oraz na czarter jachtów http://talar-jachting.pl/czartery/akweny/. Organizujemy wakacje dla swoich klientów w najpiękniejszych miejscach na świecie i jesteśmy w stanie zadbać o to, aby oferowane państwu warunki były optymalne. Nasze jachty z całą pewnością spełnią wasze oczekiwania i pozwolą wspaniale wypocząć!