Wypoczynek na luksusowych jachtach

Masz dosyć codziennych obowiązków i marzy ci się wypoczynek w znakomitych warunkach? Chcesz oderwać się od wszelkich trosk i spędzić więcej czasu z drugą połówką, rodziną albo przyjaciółmi? W takim razie mamy dla ciebie znakomitą propozycję, mianowicie czarter http://talar-jachting.pl/ jachtów w jednym z najpiękniejszych miejsc na ziemi. Prawda, że brzmi kusząco? Oferujemy wynajem luksusowych jachtów, którymi podróżowanie to sama przyjemność i cieszenia się możliwościami, jakie dają państwa, takie jak Grecja, Chorwacja czy Tajlandia. Pragniemy zapewnić każdemu z Państwa jak najlepsze warunki, byście mogli cieszyć się wyjątkowym wypoczynkiem – niezależnie od pory roku i posiadanych preferencji.

Zapraszamy na wyjątkowe rejsy

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy marzą o wyjątkowym wypoczynku i kąpielach słonecznych oraz zwiedzaniu wyjątkowych miejsc. Czarter może być zorganizowany zarówno w słonecznej Grecji, jak i klimatycznej Chorwacji, a wybór należy tylko i wyłącznie do państwa. Grecja to piaszczyste plaże, wiecznie wspaniała pogoda oraz zabytki, pamiętające czasy starożytne, natomiast Chorwacja jest połączeniem cudownego widoku gór wpadających do morza oraz pięknych miasteczek o wąskich uliczkach, które w wielu momentach do złudzenia przypominają chociażby te sycylijskie. Nasz czarter może mieć również miejsce w bardziej odległych zakątkach, takich jak Wyspy Kanaryjskie czy Tajlandia, dzięki czemu macie państwo możliwość poznania dalekich kultur oraz wspaniałej kuchni, której jeszcze nie próbowaliście.

Komfort i bezpieczeństwo

Oczywiście wyjątkowe miejsca, do których chcemy państwa zaprosić to nie wszystko – zapewniamy również pełne wsparcie w każdej sytuacji, abyście państwo mogli będąc za granicą poradzić sobie z każdym problemem, a także zapewniamy usługi wykwalifikowanego sternika, jeżeli chcecie wziąć udział w rejsie, ale macie odpowiednich uprawnień, aby samodzielnie kierować jachtem. Nasza oferta to również szkolenia dla sterników, dlatego jeżeli zawsze marzyliście o tym, aby pływać – zgłoście się do nas!